BODRUM DTO İLK YIL İCRAATLARINI ANLATTI

2018 Yılı Nisan ayında göreve gelen İMEAK Deniz Ticaret Odası Bodrum Şubesi, doldurduğu...

BODRUM DTO İLK YIL İCRAATLARINI ANLATTI
2018 Yılı Nisan ayında göreve gelen İMEAK Deniz Ticaret Odası Bodrum Şubesi, doldurduğu 1. yıl sonunda icraatlarını "Söz Verdik, Yaptık" başlığı altında bir toplantıyla üyeleri ve basınla paylaştı.

İMEAK DTO Bodrum Şubesi toplantı salonunda gerçekleşen 1. Yıl buluşması sunumunda, Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Dinç'in yanı sıra Başkan Yardımcısı Fatih Öztarakçı, yönetim kurulu üyeleri, Rıza Karakaya, Mehmet Ali Ünsal ve Doğan Güneri ile oda üyeleri katıldı.

Açıklamasında odanın girişimleriyle Deniz ve İçsular Düzenleme Genel Müdürlüğü tarafından bazı kurumlar yetkilendirilerek bu kurumlarca NOx teknik dosyası düzenlenmeye başlandığını, gemi adamlarının ROC sorununu çözdüklerini, sektörel eğitim seminerleri düzenlediklerini, kaçak charter ile etkin micadele yürüttüklerini, Deniz Ticaret Bodrum Şubesi'ne yeni bir hizmet binası kazandırdıklarını belirten Dinç sözlerini "585 üyemiz için ürettiğimiz ticari ve sosyal konulardaki desteklere eklediğimiz bir diğeri, hukuksal konulardaki desteklerimiz oldu. Şubemiz hukuk müşaviri aracılığıyla üyelerimize ücretsiz olarak verilen hizmeti, göreve gelmemizin akabinde devreye soktuk" ifadeleriyle tamamladı..