Bodrum Şahane, Hizmete Girdi...

Ünlü televizyoncu, Yerel Televizyonlar Birliği Kurucu Başkanı Şeyda Açıkkol Altunok’un işletmecisi olduğu “Bodrum Şahane”, Sevgililer Günü’nde hizmet vermeye başladı. 

Bodrum Şahane, Hizmete Girdi...

Bir süredir ailesiyle birlikte Bodrum’da yaşayan televizyon programcısı- sunucusu ve Yerel Televizyonlar Birliği Kurucu Başkanı Şeyda Açıkkol Altunok, ilçede bir mekan açtı. Eskiçeşme Mahallesi Danacı Sokak’taki yüzlerce yıllık tescilli taş binada faaliyete başlayan mekanın ilk gününde, Bodrumluların yoğun ilgisi vardı. 14 Şubat Sevgililer Günü’nde gerçekleştirilen açılışta Sinan Erkoç da sahne aldı. Erkoç ve sahne ekibi, misafirlere doyumsuz bir gece yaşattı. 

“BUNU BAŞKA YATIRIMLARIM DA TAKİP EDECEK”

Gecede Kent Haber’e bir açıklama yapan Şeyda Açıkkol Altunok, “Bodrum Şahane” ile ilçenin marka değerini yükseltmek istediklerini dile getirerek şunları söyledi:

“Ben 2 yıldır burada yaşıyorum. Bodrum’u çok seviyorum. Buraya geldiğimden beri gözlediği şu ki; Bodrum’a marka değeri katabilecek çok fazla mekan yok. Biz bu amaçla açıldık. Bodrum’un marka değerini yükseltecek bir mekan olmak istiyoruz. Bunu başka yatırımlarım da takip edecek. Bodrum Şahane, merkezde çok önemli bir konumda olduğu için benim Bodrum’u gözleyip deneyimlemem açısından çok iyi olacak. Yani, Bodrum Şahane ilk yatırımım olmayacak. Bunu çok daha büyük, diğer yatırımlar takip edecek.”

“Bodrum Şahane”de Dünya mutfağını Dünya standartlarında sunacaklarını dile getiren Altunok, sözlerine şöyle devam etti:

“Gerek fiyat açısından, gerek yemeklerde kullanılan ürünün kalitesi açısından bu anlamda bir boşluk var, bir eksik var. Buradaki restoranlar ve mekanlar daha çok turistik mekan olarak açılıyor. Biz ürünlerimizi Türkiye’nin dört bir yanından, nerede en iyisi varsa oradan getiriyoruz. Son derece insaflı fiyatlarla müşterilerimize sunuyoruz. Gerçekten Dünya kalitesinde bir restoran olmayı hedefliyoruz. Zaten ekibimizi de buna göre belirledik. Yaklaşık 5 ay ön hazırlık yaptık. Çok titiz çalıştık. Ben, Bodrum Şahane’nin ekibine güveniyorum.”

Türk kültüründe misafirin çok önemli bir yeri olduğuna vurgu yapan Şeyda Açıkkol Altunok, sözlerini şöyle noktaladı:

“Keyifli, kaliteli, güzel zaman geçirmek istiyorlarsa ve bunu da gönül rahatlığıyla kendi evlerine gelir gibi gelmek istiyorlarsa, biz misafirlerimizi öyle bekliyoruz. Bizim kültürümüzde biliyorsunuz misafir çok önemlidir. Misafire her şeyin en kalitesi, en değerlisi sunulur. Misafirin, mekandan, evden hoşnut ayrılması bir onur meselesidir. Biz bütün misafirlerimizi bu yaklaşımla konuk ediyoruz ve hepsini Bodrum Şahane’ye bekliyoruz.”