Caddede Kaza Üstüne Kaza

Bodrum’un Kıbrıs Şehitleri Caddesi’nde, gece saatlerinde yağ dökülen yolda 3 motosiklet kaza yaptı. Aynı caddede sabah refüj sulaması nedeniyle yol ıslanınca, kontrolden çıkan kavun yüklü kamyonet refüje çıktı.

Caddede Kaza Üstüne Kaza

Gece saatlerinde Turgutreis’ten Bodrum istikametine seyreden bir araçtan yola yağ döküldü. Konacık Jandarma Kavşağı ile Gümbet Kavşağı arasında dökülen yağ, sürücülere zor anlar yaşattı. Dökülen yağ nedeniyle kayganlaşan yolda 3 motosiklet devrildi. Kazalarda 2 sürücü yaralandı. Sürücülerden biri ayakta tedavi edilirken diğer sürücü, 112 Acil Sağlık ambulansı ile hastaneye gönderildi.

İhbarın ardından polis ekipleri yağlanan bölgeyi trafiğe kapattı, trafik akışı ara yollardan sağlandı. Karayolları ve zabıta ekiplerinin yolda kumlama yapmasının ardından yol yeniden trafiğe açıldı.

Aynı bölgede sabah saatlerinde de bir kaza meydana geldi. Refüj sulamasından yola taşan su nedeniyle sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği kamyonet, refüje çıktı. Refüjdeki elektik direğine çarparak durabilen kamyonetteki kavunların bir kısmı yola döküldü. Kaza, maddi hasarla atlatıldı.