Gölköy'de Kanlı İnfaz; 2 Ölü!..

Bodrum'un Gölköy Mahallesi'nde yaşanan feci olayda, bir balık çiftliği çalışanlarının kaldığı lojmanı basan kişi veya kişiler, 2 kişiyi yataklarında, başlarından ateşli silahla vurarak öldürdü.

Gölköy'de Kanlı İnfaz; 2 Ölü!..

Olay, Göltürkbükü Mahallesi’nde yaşandı. Yaşanan olayda iddiaya göre, 2 kişi uykusunda başlarından ateşli silahla vurularak öldürüldü. Olayın ihbar edilmesi üzerine çok sayıda jandarma ekibi, olay yerine sevk edildi. Jandarma ekipleri olayı gerçekleştiren kişi veya kişilerin yakalanması için çalışma başlattı. Ekiper, arazide iz takip köpekleriyle arama çalışmalarına devam ediyor. Olayda hayatanı kaybeden şahısların Hasan Yanik (39) ve Hamdi Ekim Serdaroğlu (26) adlı vatandaşlar olduğu öğrenildi. 

Olay yeri incelemesinin ardından hayatını kaybeden kişilerin cenazeleri Bodrum Devlet Hastanesi Morguna kaldırıldı. Cenazelerin Devlet Hastanesinde yapılacak ön otopsi sonrası Muğla Adli Tıp Kurumu'na gönderilmesi bekleniyor.

Güvenlik güçlerinin olayın ardından kayıplara karışan zanlı veya zanlıları bulmak için başlattığı çalışma sürüyor.

TORBA KONTROL NOKTASINDA ÖNLEM ALINDI

Öte yandan cinayet zanlı veya zanlılarının yakalanması için harekete geçen güvenlik güçleri, Bodrum çıkışı olan Torba Uygulama Nokatsı'nda çıkan her aracı arayarak kimlik kontrolü yapıyor. Yapılan uygulama nedeniyle ana yolda trafik akışı neredeyse dururken, Bodrum çıkışında çok uzun araç kuyrukları oluştu. 

Olayla ilgili ayrıntılar geldikçe, haberimiz güncellenecek...