İlçe Başkanları Biraraya Geldi

Bodrum’da 5 siyasi partinin ilçe başkanları tanışma toplantısında bir araya geldi. Cumhur İttifakı dışında kalan partilerin ilçe başkanlarının buluşmasında genel ve yerel siyaset gündemi hakkında görüş alışverişinde bulunulduğu öğrenildi.

İlçe Başkanları Biraraya Geldi

Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Halil Karahan, İYİ Parti İlçe Başkanı Nevzat Kanber, Demokrat Parti İlçe Başkanı Ertan Pelit, Deva Partisi İlçe Başkanı Mehmet Billoer ve Gelecek Partisi İlçe Başkanı Albuz Altıok tanışma toplantısında bir araya geldi. 

Bodrum’da bir otelde gerçekleştirilen toplantıyı organize eden CHP İlçe Başkanı Halil Karahan, “Bütün İlçe Başkanlarımıza demokratik yaklaşımlarından dolayı davetime icabet gösterdikleri için teşekkür ediyorum. Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ'a evinin önünde düzenlenen silahlı sopalı saldırıyı bir kez daha şiddetle kınıyorum” dedi. 

İYİ Parti İlçe Başkanı Nevzat Kanber ise “Ülke geleceğiyle ilgili konuştuğumuz toplantı da hepimizin ortak paydası nasıl bir ülke, vatan istediğimizdi. Konuşarak çözemeyeceğimiz hiçbir sorun olamaz. Bu ülke insanı özgürce, korkmadan konuşabilmeli” diye konuştu.