Kamusal Alanda Skandal Görüntüler!..

Bodrum’un Değirmenler mevkisi ve Haremten Koyu’nda, kamusal alanda yaşananlar artık bu kadar da olmaz dedirtiyor. Son dönemde yerel ve ulusal basında defalarca gündeme gelmesine rağmen bölgede bazı kişilerin aleni olarak cinsel ilişkiye girmesi vatandaşların tepkisini çekiyor.

Kamusal Alanda Skandal Görüntüler!..

Eskiçeşme Mahallesi Haremten Koyu, bazı şahısların çıplak denize girip güneşlenmesinin yanı sıra kamuya açık alanda cinsel ilişkiye girilen bir yer halini aldı. Koy önlerinden geçen tur ve balıkçı teknelerine aldırmadan bölgede aleni bir şekilde cinsel ilişkiye giren şahıslar, görenlerin tepkisini çekiyor. Koy ve çevresindeki bu durumdan rahatsız olan vatandaşlar, yaşananlara bir an önce çare bulunması gerektiğini ifade ediyor. 

Dün vatandaşlarca çekilerek Kent Haber'e iletilen, birçoğunu yayınlamanın bile mümkün olmadığı görüntülerde, her gün yüzlerce yerli ve yabancı turistin ziyaret ettiği Değirmenler mevkisinin yaklaşık 200 metre aşağısında açık alanda 2 şahsın cinsel ilişkiye girdiği görülüyor. 

Haremten Koyu önlerinde balık avlayan bir balıkçıya aldırmadan sahilde cinsel ilişkiye giren başka 2 şahıs da yine vatandaşlarca görüntülendi. 

Görüntüleri çeken vatandaş, Kent Haber’e yaptığı açıklamada "Dün ben Değirmenler mevkisi ve çevresine hem köpeklerimi gezdirmek, hem de doğa yürüyüşü yapmak için gittim. Doğa fotoğrafları çekmek için kameramı da yanıma aldım. Değirmenler mevkisine yaklaşık 200 metre gibi bir uzaklıkta bu iki şahsı gördüm. O bölgeyi yüzlerce turist ziyaret ediyor. O esnada 2 yabancı turist bölgeyi gezerken bunları gördü ve hemen uzaklaştı. Ayrıca Haremten Koyu’nda da aynı manzaralar var. Hatta orada grup olarak ilişkiye giriyorlar. O bölgeden tur tekneleri, balıkçı tekneleri geçiyor. Bu teknede aile var, kadınlar, çocuklar var. Tam bir rezalet. Kimseye aldırmadan ortalık yerde yapılıyor bunlar" dedi.