Kokuyu Takip Edince Şok Eden Manzarayla Karşılaştı!

Bodrum’da Serdar K. adlı genç, ormanlık alanda ağaca asılı halde bulundu. Gencin en az 2 hafta önce intihar ettiği tahmin ediliyor. 

Kokuyu Takip Edince Şok Eden Manzarayla Karşılaştı!

Bodrum’da S.K. adlı genç, ormanlık alanda ağaca asılı halde bulundu. Gencin en az 2 hafta önce intihar ettiği tahmin ediliyor. 

Bugün akşam saatlerinde Yokuşbaşı Mahallesi’ndeki ormanlık alanda gezinti yapan bir inşaat işçisi, çevrede kötü bir koku olduğunu fark etti. Kokunun geldiği yönü takip eden işçi, şok edici bir manzara ile karşılaştı. Ağaçta ipe asılı halde bir ceset gören işçi durumu hemen güvenlik güçlerine bildirdi.

İhbar üzerine bölgeye 112 Acil Sağlık, polis ve Muğla 911 ekipleri intikal etti. Yapılan incelemede üzerinden çıkan kimlikten, tanınmaz haldeki cesedin 28 yaşındaki Serdar K.’e ait olduğu tespit edildi. Polis ve savcının incelemesinin ardından Karaöz’ün cenazesi ağaçtan indirilerek, yaklaşık 300 metre aşağıdaki yola getirildi. 

Burada Bodrum Belediyesi Cenaze Nakil Aracı’na alınan S.K.’ün cenazesi önce Bodrum Devlet Hastanesi morguna, oradan da Muğla Adli Tıp Merkezi’ne gönderildi. 

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.