Rotary'de Görev Dilek Taşkıran Fora'da

Bodrum Rotary Kulübü 2020-2021 dönemi başkanı Diş Hekimi Dilek Taşkıran Fora oldu.

Rotary'de Görev Dilek Taşkıran Fora'da

1988 yılında kurulan Bodrum Rotary Kulübü’nde Muzaffer Dağgez, görevini düzenlenen tören ile Diş Hekimi Dilek Taşkıran Fora’ya teslim etti. Geçmiş Dönem Başkanı Dağgez, yeni dönem başkanı Fora’ya görevinde başarılar dileyerek projelerinde her zaman destek olacağını söyledi.

Dönem Başkanı Dilek Fora da, Dağgez’e yaptığı başarılı çalışmaları nedeniyle teşekkür etti.

Fora, bu dönem Rotary’yi daha geniş bir şekilde halka anlatmanın yanı sıra, çevresel atıklar ve dijital dönüşüm ile ilgili de projelerinin olacağını, çocuklara yönelik çeşitli eğitim projelerini gerçekleştirmek istediğini söyledi. 2020 ve 2021 döneminde Rotary hedefi olarak ele alınacak konular arasında, her konuda ve her alanda değişim ile temiz ve yaşanabilir çevre konuları yer alıyor.

Bu dönemin taslak projeleri arasında; köylerde kadınlara ve çocuklara yönelik psikolog ve pedagoglar ile seminerler düzenlemek, köy okullarında kulak işitme taraması ve diş bilgilendirme seminerleri düzenlemek, yerel televizyon ve radyolarda söyleşiler organize ederek Rotary’yi halka tanıtmak gibi konular yer alıyor.

Dönem Başkanı Dilek Fora’nın döneminde yönetim kurulu; Geçmiş Dönem Başkanı Muzaffer Dağgez, As Başkan Jülide Tuncel, Sekreter Ayşe İşbir ve Sayman Nurcihan Ergüleci’den oluşuyor.