Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-28" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-28 10:15:50' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-28 10:15:50' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=357checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-28" and view_hour=10 and campaign_id=357update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1657524

BAŞKAN KOCADON YENİ KATI ATIK TESİSİ İLE İLGİLİ KENT HABER'E KONUŞTU

Mumcular bölgesinde yapılması planlanan ve bölgedeki bazı vatandaşların tepkisini...

BAŞKAN KOCADON YENİ KATI ATIK TESİSİ İLE İLGİLİ KENT HABER'E KONUŞTU
Mumcular bölgesinde yapılması planlanan ve bölgedeki bazı vatandaşların tepkisini çeken katı atık tesisi ile ilgili Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon Kent Haber'e açıklamalarda bulundu.

Yıllardır Bodrum'un kanayan yarası olan, bir dönem gerekli ödenekler çıkmasına rağmen başka bölgeye kaptırılan katı atık tesisi için Muğla Büyükşehir Belediyesi bünyesinde çalışmalar devam ediyor.

Mumcular Mahallesinde hayata geçirilmesi planlanan tesis ile ilgili konuşan Başkan Mehmet Kocadon şunları söyledi:

"Benim dönemimde başlamış bir çalışmaydı, çokta yol aldık sonra bir anda büyükşehir yasası ile beraber bütün proje büyükşehire geçti. Onların da çalışması devam ediyor. Galiba bölgedeki halka yanlış bilgiler veya yanlış yönleNdirmeler oldu. Ben gerekli haberleri yolladım. Zaten Perşembe günü büyükşehirden Aylin hanım halkımıza gerekli bilgilendirmelerde bulunacak" dedi.

Bu tesisin bir an önce hayata geçmesi gerektiğini vurgulayan Başkan Kocadon açıklamasını şöyle sürdürdü:

"Bodrum'a yakışmayan görüntüler var. Yapılacak olan tesisler gayet modern tesisler. Halkın o kadar korkması gereken tesisler değil. İnanıyorum ki büyükşehir gerekli açıklamaları yapacak bizde destekliyoruz. Bu tesisi acilen hayata geçirilmesi lazım" şeklinde konuştu.

Bodrum girişindeki çöplük ile ilgili gerekli ön izinleri aldıklarını ifade eden Başkan Kocadon, yeni katı atık tesisi yapılır yapılmaz bölgeyi tekrar hayata geri döndüreceklerini söyledi.