Çete Lideri Gözaltına Alındı!..

Bodrum’da geçen yıl 1 kişinin öldüğü, bir kişinin de yaralandığı olayla ilgili, Cehennem Melekleri adlı uluslararası suç örgütünün lideri olduğu belirtilen Necati Arabacı’nın da aralarında olduğu 3 kişi gözaltına alındı.

Çete Lideri Gözaltına Alındı!..

Olay, 14 Ağustos 2019 günü sabaha karşı Eskiçeşme Mahallesi Büyük İskender Caddesi üzerinde yaşanmıştı. Gümbet Barlar Sokağı’ndaki bir mekandan çıkan Ahmet Atik ile yanındaki bir kişi, Büyük İskender Caddesi’ndeki evlerine girecekleri sırada silahlı saldırıya uğramıştı. 

13 GÜN SONRA ÖLDÜ

Olayda bir kurşun yaralılardan birinin topuğuna isabet ederken, diğer yaralı Ahmet Atik’in ise sırtına isabet etti. Yaralılar ilçedeki hastanelere kaldırıldı. Silahlı saldırıda ağır şekilde yaralanan Ahmet Atik, 13 gün sonra tedavi gördüğü hastanede yaşam savaşını kaybetti. 

Saldırı ile ilgili gözaltına alınan Cehennem Melekleri (Hells Angels) adlı suç örgütü üyesi 5 kişi çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı. 

3 KİŞİ DAHA GÖZALTINA ALINDI

Soruşturmanın derinleştirilmesiyle bugün 3 kişinin daha gözaltına alındığı öğrenildi. Muğla Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Şube Müdürlüğü ve Bodrum KOM Grup Amirliği ekiplerinin, olayın azmettiricisi olarak tespit edilen bahse konu suç örgütünün lideri Necati Arabacı’yı İzmir’in Çeşme ilçesinde gözaltına aldığı belirtildi. 

Rakip çete üyeleri arasındaki husumetten kaynaklı olduğu iddia edilen olayla ilgili olarak tespit edilen H.N.U. ve O.P. adlı diğer 2 şüpheli ise Muğla İl merkezinde yakalandı. 

Gözaltına alınan 3 şüphelinin ifade ve sorgu işlemlerinin ardından adliyeye sevk edileceği bildirildi.