Kaynar'da Feci Kaza!..

Bodrum’da önce bir hafif ticari aracın çarptığı, daha sonra arkadan gelen üç aracın daha üzerinden geçtiği bir genç ağır şekilde yaralandı.

Kaynar'da Feci Kaza!..

Akşam saat 19:00 sularında, Torba Mahallesi Kaynar mevkisinde meydana gelen kazada; Bodrum– Milas karayolunda karşıdan karşıya geçen Mehmet Temizay isimli 21 yaşındaki gence, Bodrum’dan Milas istikametine seyreden 48 CBD 73 plakalı hafif ticari araç çarptı. 

Mehmet Temizay, çarpmanın şiddetiyle yolda savrulup yere düştü. Aynı istikamette arka arkaya giden 3 araç, duramayarak yaralının üzerinden geçti. Kazayı gören vatandaşlar, ağır şekilde yaralanan vatandaşın yardımına koştu. Haber verilmesi üzerine 112 Acil Sağlık ekibi kaza yerine intikal etti. 

Ambulansa alınan Temizay, Bodrum Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Temizay'a çarpan hafif ticari aracın sürücüsü ise gözaltına alındı. Kazayı duyan Mehmet Temizay’ın yakınları ve sevenleri, hastaneye koştu. 

Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı. 

Kaza anına tanık olan bir vatandaş, Kent Haber’e yaptığı açıklamada “Araç yayaya çarptıktan sonra yerde sırt üstü yatıyordu. Arkadan gelen 3 araç, duramadı ve üzerinden geçti. Sırt üstü yatan yaralı 3 araç daha üzerinden geçtikten sonra yüzüstü döndü yolun kenarına savruldu. Biz kazayı görünce yolu hemen kapattık, kazayı ihbar ettik. 112 Acil Sağlık ekibi hızlı bir şekilde geldi, aldılar” şeklinde konuştu.