Özür Dileyip, 4 Poster Daha Astı...

Ak Parti Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen, önceki gün yaptığı basın açıklamasıyla kendisini eleştiren CHP İlçe Başkanı Halil Karahan'a, yeni Devlet Hastanesi inşaatına Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın olduğu 4 poster daha astırarak yanıt verdi.

Özür Dileyip, 4 Poster Daha Astı...

Geçen hafta Sağlık Bakanı Fahrettin Koca tarafından, ihalesinin tamamlandığı ve inşaat faaliyetinin tekrar başlayacağı açıklanan hastane binasına, Ak Parti Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen tarafından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın fotoğrafının olduğu 1 posterin asılması siyasi polemik konusu olmuştu.

Üzerinde "Sayın Cumhurbaşkanımız Tüm Bodrumlular adına Teşekkür Eder Saygılar Sunarız" yazılı postere tepki gösteren CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan, yaptığı yazılı açıklamada, Ak Parti Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen'i sert sözlerle eleştirerek, henüz tamamlanmamış bir proje için asılan pankartın Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı zor durumda bıraktığı gibi vatandaşla da alay etmek manasına geldiğini söylemişti. 

Bunun üzerine Osman Gökmen, Karahan’a cevap olarak hastane inşaatına 4 poster daha astırdı. Böylece şantiye binasındaki poster sayısı 6 oldu. 

Sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Gökmen, "Değerli Bodrumlular, inşaatına başlanılan Devlet hastanemizin büyüklüğünü hesaba katmayarak iki adet Cumhurbaşkanımıza Teşekkür afişi basmak hatası yaptığım için hepinizden özür dilerim. Bugünden itibaren 6 afiş hastanemizin açılış tarihine kadar asılı kalacaktır" ifadelerini kullandı.

Biraz daha süreceği daha anlaşılan bu siyasi polemikte, Gökmen'in yanıtına CHP cephesinden nasıl bir yanıt geleceği ise merakla bekleniyor.