Virüsle Savaşını Kazanamadı!..

Bodrum Vergi Dairesi'nin eski çalışanlarından Halil İbrahim Özcan (67) tedavi gördüğü hastanede yaşamını kaybetti. Kalp ve şeker hastalıkları da olan Özcan'ın Covid-19 testinin pozitif olduğu, virüse bağlı komplikasyonlar sonucu yaşamını yitirdiği öğrenildi.

Virüsle Savaşını Kazanamadı!..

Bodrum’da yaşamını sürdüren, Bodrum Vergi Dairesi'nin eski çalışanlarından 67 yaşındaki Halil İbrahim Özcan, yaklaşık 2 hafta önce koronavirüs semptomları göstermesi üzerine tedavi altına alındı. Kronik rahatsızlıkları bulunan Özcan, süreç içerisinde genel durumunun bozulması üzerine yoğun bakım ünitesinde alındı. Özcan, bir süre sonra solunum fonksiyonlarının da bozulması üzerine entübe edilerek solunum cihazına bağlandı. Yoğun bakım ünitesinde yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan Halil İbrahim Özcan, yaşamını kaybetti. 

Halil İbrahim Özcan'ın cenazesi Salı günü koronavirüs tedbirleri alınarak Bitez Mezarlığı'nda toprağa verildi. 

Öte yandan geçtiğimiz günlerde kalp krizi şikayetiyle hastaneye başvuran 44 yaşındaki bir erkek hastada da Covid-19 testinin pozitif geldiği, genel durumu bozuk olan hastanın yoğun bakım ünitesindeki tedavisinin sürdüğü öğrenildi. İlçede ayrıca 3 kişinin de Covid-19 şüphesiyle klinikte takip edildiği edinilen bilgiler arasında.