Adrian, Duygusal Rüzgarlar Estirdi

Ünlü şarkıcı Cem Adrian Bodrum’da verdiği konserde dinleyicilerine duygu dolu anlar yaşattı.

Adrian, Duygusal Rüzgarlar Estirdi

Müzikte sınırları, tarzları ve kuralları dışlayarak kendini özgür bir müzisyen olarak nitelendiren Cem Adrian, Bodrum Antik Tiyatro’da konser verdi.

Biletleri saatler önce tükenen etkinlikte hayranları ile muhteşem bir buluşmaya imza atan Cem Adrian, "Bodrum'da çok konser verdim ancak bu benim ilk Antik Tiyatro konserim. Bu özel gecede beni ve müzisyen arkadaşlarımı yalnız bırakmadığınız için hepinize minnettarım" sözleri ile konser alanını dolduran müzikseverlere teşekkür etti.

Performansının başında "Bilenler bilir ama bilmeyenler için küçük bir hatırlatma yapayım. Cem Adrian konserine geldiyseniz eğlenmeyi unutmalısınız. Sizleri kalbinizin derinliklerinde kalmış, belki de unuttuğunuz acılarınızla, hüzünlerinizle yüzleştirmek için buradayım. Bu gece rüzgarlı bir gece ve neyse ki ben rüzgarı çok severim" diyen Adrian, "Ben Seni Çok Sevdim" şarkısı ile Bodrum Antik Tiyatro'yu ayağa kaldırdı.

İki saatlik performansı süresince repertuvarında yetmişlere damgasını vurmuş ölümsüz eserlerin yanı sıra kendine has üslubu ile yorumladığı türkülere de yer veren başarılı sanatçı performansını alkışlar eşliğinde noktaladı.