Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-29" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-29 13:19:42' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-29 13:19:42' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=357checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-29" and view_hour=13 and campaign_id=357update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1658467

FIRTINA DENİZ ULAŞIMINI ETKİLEDİ

Bodrum'da etkili olan kötü hava koşulları deniz ulaşımını etkilerken, bazı işyerlerine...

FIRTINA DENİZ ULAŞIMINI ETKİLEDİ
Bodrum'da etkili olan kötü hava koşulları deniz ulaşımını etkilerken, bazı işyerlerine de zarar verdi.

Sabah saatlerinden itibaren Bodrum ve bazı beldelerinde etkili olan fırtınanın hızının saatte 60 km.ye kadar ulaştığı ve Perşembe günü öğlen saatlerine kadar etkili olacağı öğrenildi.

Fırtına nedeni ile bugün yapılması gereken Bodrum-Kos arası deniz seferi iftal edildi. Denizde oluşan dalgalar bir botu kıyıya sürükleyerek parçalanmasına neden oldu. Kıyı şeridinde bulunan bazı iş yerleri de fırtınadan nasibini aldı. Fırtınaya hazırlıksız yakalanan iş yerlerine ait tenteler parçalandı, bazı iş yeri sahipleri ise dalgaların etkilerinden korunmak için mekanlarının önünü kum torbaları ile destekledi.

Bodrum Meteoroloji Müdürlüğü yetkililerinden alınan bilgiye göre, Bodrum'da hava Güney-Güneydoğu yönlerinde 50-60 kilometre hızla eserken, Perşembe günü öğle saatlerine kadar fırtına ile birlikte yağışın devam edeceği, öğle saatlerinden sonra ise fırtına ve yağışın yerini güneşli havaya bırakması bekleniyor.

Etkili olan fırtına nedeni ile Bodrum, Bitez, Ortakent-Yahşi ve Turgutreis Beldelerinde denize çıkılmaması konusunda uyarılarda bulunuldu.