Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-28" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-28 09:59:04' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-28 09:59:04' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=445checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-28" and view_hour=09 and campaign_id=445update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1657471

Mumcular'a Futbol Okulu Açtılar

Türkiye'nin futbolcu fabrikası olarak bilinen Altınordu Futbol Kulübü, Bodrum'un Mumcular Mahallesine futbol okulu açtı.

Mumcular'a Futbol Okulu Açtılar

2014 yılından bu yana Bodrum'da faaliyetlerini sürdüren Altınordu Futbol Okullarının Gümbet, Ortakent, Turgutreis ve Yeni Şubesi olan Mumcular'da çalışmaları sürüyor. Altınordu Bodrum Futbol Okulları sorumlusu Kanat Özsert ve Mumcular okulu antrenörü Zekeriya Baş yaklaşık 35 sporcu ile çalışmalarına başladı.

Altınordu Bodrum Futbol Okulları sorumlusu Kanat Özsert, açılışta yaptığı konuşmada şunları dile getirdi:

“İyi birey, iyi vatandaş, iyi futbolcu sloganıyla yola çıkan daha sonrasında Türkiye'nin futbolcu fabrikası haline dönüşen Altınordu Futbol Kulübünün Mumcular futbol okulu hayırlı olsun. Yüksek bir katılımla faaliyetlerine başlayan Altınordu Mumcular Futbol Okuluna bütün çocuklarımızı bekliyoruz. 2014 yılında açılan Altınordu Bodrum Futbol Okulları Bodrum'un 4 ayrı noktasında çocuklarımız için faaliyette. Her zaman yanımızda olan ve bu kadar büyük bir aile olmamızı sağlayan çok değerli sporcularımıza ve çok değerli velilerimize Altınordu Bodrum Futbol Okulları olarak çok teşekkür ederim.”