Ramazan Gıda Paketi Kampanyası

Muğla Valiliğinin izniyle Muğla İli Odaları ve Borsası tarafından 11 ilimizi etkileyen depremden etkilenen vatandaşlara ramazan ayında ulaştırılmak üzere ramazan gıda paketi hazırlanacak.

Ramazan Gıda Paketi Kampanyası

Konuyla ilgili açıklama yapan Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Serdar Kocadon, her yıl TOBB aracılığı ile ramazan gıda paketi yardımı yaptıklarını belirterek şöyle dedi: 

“11 Mart Cumartesi günü gerçekleşen Muğla Odaları ve Borsa ortak toplantısında bu yılki ramazan gıda kolilerimizi deprem bölgesine gönderme kararı aldık. Bununla ilgili yürüttüğümüz çalışmaya Muğla Valiliğimizin de oluru ile başlamış bulunmaktayız. Deprem bölgesindeki vatandaşlarımıza yapılan yardımların sürekliliği çok önemli, bölgedeki ihtiyaçlar devam ediyor. Dileyen kişiler istedikleri miktarda nakdi yardım yapabilirler. Konuya duyarlı herkesi ramazan gıda yardımında bulunmaya davet ediyorum.”

Yardımları belirtilen banka hesap numarasına yaparak açıklama kısmına “Deprem bölgesi ramazan gıda yardımı.” yazılması gerekiyor. Bir adet ramazan yardım kolisi ücreti 310 TL.

Ramazan kolisi için yardım yapılacak valilik izinli banka hesap numarası:
Hesap ismi: DEPREM BÖLGESİ YARDIMI
IBAN: TR28 0006 4000 0013 6001 7443 30