Motosiklete Binip Kaçtı

Bodrum’da kimliği bilinmeyen bir şahıs, bakma bahanesiyle sahibinden anahtarını aldığı motosiklete binerek uzaklaştı. Şahsın geri gelmemesi üzerine motosiklet sahibi şikayetçi oldu. Motosikleti bulana 5 bin TL ödül verileceği bildirildi.

Motosiklete Binip Kaçtı

Edinilen bilgiye göre Atatürk Caddesi’nde bilişim dükkanı bulunan Sinami Göktaş, adlı vatandaşın dükkanına kimliği belirsiz bir şahıs geldi. Dükkanın ön kısmında park halindeki, piyasa değeri 70 bin TL olan 48 ADB 758 plakalı motosikletten almak istediği soran şahıs, motosikletle ilgili bilgi almak istedi. 

Sinami Göktaş da iyi niyetiyle motosiklet hakkında bilgiler vermeye başladı. O esnada Göktaş’tan anahtarı alan şahıs, motosiklete binip uzaklaştı. Şahsın geri gelmemesi üzerine motosikletinin çalındığını anlayan Göktaş, şikayetçi oldu. 

Motosikleti bulana 5 bin TL ödül verileceği bildirildi.

Sinami Göktaş’ın kardeşi Ali Murtaza Göktaş, Kent Haber’e yaptığı açıklamada “Bu şahıs dükkanın etrafında birkaç kez dolanmış, ondan sonra içeri girmiş. Başında bere, yüzünde cerrahi maske, gözünde güneş gözlüğü vardı. Ağabeyim iyi niyetli olarak yardımcı olmak istedi ama şahıs motosiklete binip kaçtı. 48 ADB 758 plakalı Yamaha Xmax marka motosiklet. Görenlerin ihbar etmesini rica ediyorum.” dedi.