14 Sporcu Dereceye Girdi

Bodrum Running Club’ın 14 sporcusu, ilçede düzenlenen yarı maratonda farklı yaş gruplarında dereceye girerek kürsüye çıktı.

14 Sporcu Dereceye Girdi

Bodrum Belediyesi’nin destekleriyle bu yıl 6’ncısı düzenlenen Under Armour Bodrum Yarı Maratonu her yaştan yüzlerce sporcunun katılımıyla tamamlandı.

Renkli görüntüler arasında devam eden maratonda sporcular kendi kategorilerindeki parkuru tamamlayarak Bodrum Belediye Meydanındaki bitiş noktasına ulaştı. Maratonu bitiren sporculara Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı öğrencileri tarafından hazırlanan madalyalar takdim edildi.

İlçede spor tutkunlarının bir araya geldiği Bodrum Running Club, çok sayıda sporcusu ile maratona katıldı. Kulübün 14 üyesi, farklı kategorilerde dereceye girerek ödül aldı. 

21K kategorisinde Göksel Bulut ve Veysel Uyanık; 10K kategorisinde Metin Çakto, Gülseren Aksoy, Erol Kaplan, Hanife Zoroğlu, Ahmet Ataer; 5K kategorisinde ise Hamza Tatlı, Fatma Taş, İren Ağan Yanal, Nagihan İzbul Korkut, Barbaros Baylanöz, Esra Bağrıgül ve Ayça Kızıldağ dereceye girdi.