İmzayı 14 Şubat'ta Attılar...

Dünya evine 14 Şubat Sevgililer Günü'nde girmek isteyen vatandaşlar nikah dairelerinde sıraya girdi.

İmzayı 14 Şubat'ta Attılar...

Bodrum Belediyesi’ne ait Nikah Salonlarında 14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla nikah yoğunluğu yaşandı. Kış aylarında günde ortalama 3-4 nikahın yapıldığı Bodrum Belediyesi nikah salonlarında, 14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla bu sayı 11'e çıktı. Turgutreis Şevket Sabancı Kültür ve Sanat Merkezi Nikah Salonu ile Bodrum merkezde bulunan Bodrum Belediyesi nikah salonunda kıyılan nikahlar için çiftler aylar öncesinden sıra aldı. Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı Ummahan Yurt ve nikah memurları evlenen çiftlere mutluluklar diledi.

Hüsniye Sarı ve Ramazan Demir çiftinin nikahında ise renkli anlar yaşandı. Genç çiftin arkadaşları nikah sonrasında kısa süreli canlı müzik yaparak çifti bu mutlu günlerinde yalnız bırakmadı.

MİLAS'TA DA YOĞUNLUK VARDI...

Milas’ta da 14 Şubat'ta evlenmek isteyen çiftlerin fazlalığı nedeniyle Milas Belediyesi Nikah Salonunda yoğunluk yaşandı. 17 çiftin nikah için baş vurması Nikah memurlarına zor anlar yaşattı.

14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle evlenmek isteyen çiftler nikah dairesine başvuru yaparak özel günü değerlendirmek istediler. Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, 14 Şubat Sevgililer Günü'nde başvuruda bulunan bir çiftin nikahlarını kıydı. Ali Bodru-Gülşade Şentürk çiftinin nikahını kıyan Başkan Tokat, "Sizden bir tek isteğimiz var. Ülkemiz için fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür nesiller yetiştirmeniz. 14 Şubat dolayısıyla herkesin sevgililer gününü kutluyor, Ali ve Gülşade çiftimize bir ömür boyu mutluluk diliyorum" dedi.