7 Günlük Yaşam Savaşını Kaybetti

Bodrum’da geçen hafta meydana gelen trafik kazasında ağır şekilde yaralanan Habibe Yılmaz adlı vatandaş, 7 günlük yaşam mücadelesini kaybetti.

7 Günlük Yaşam Savaşını Kaybetti

Kaza, 4 Haziran günü akşam saatlerinde Konacık Atatürk Bulvarı'nda meydana geldi. Karayolunda seyreden İbrahim T.'nin kullandığı motosiklet, Jandarma Kavşağı'na yaklaştığı sırada yola aniden çıkan Habibe Yılmaz’a çarptı.

Kazada yaya ile motosiklet sürücüsü yaralandı. Kazada ağır yaralanan ve şuur kaybı yaşayan Habibe Yılmaz’ın dili boğazına kaçarak solunum yolunu tıkadı. Görgü tanıklarının anlatımlarına göre motosikleti ile yolu kapatarak önlem alan bir vatandaş, Habibe Yılmaz’ın boğazına kaçan dilini kadının gözlüğünü kullanarak dışarı çıkardı.

İhbarın ardından polis ve sağlık ekipleri de kaza yerine sevk edildi. Yaralılar hastaneye kaldırıldı. Ağır şekilde yaralanan ve tedavisi yoğun bakım ünitesinde süren Habibe Yılmaz, 7 günlük yaşam savaşını kaybetti.

KAZALAR BİTMEK BİLMİYOR!..

Öte yandan Bodrum’da trafik kazalarının da ardı arkası kesilmiyor. Bugün Emin Anter Bulvarı’nda seyreden otomobil, Dr. Mümtaz Ataman Caddesi’ne dönüş yapmaya çalıştığı sırada aynı istikamete giden otomobil duramayıp dönüş yapan araca çarptı. O sırada arkadan gelen üçüncü otomobil de duramayınca, 3 aracın karıştığı zincirleme kaza meydana geldi. Kazada hafif şekilde yaralanan 1 kişi, 112 Acil Sağlık ekiplerince hastaneye kaldırıldı.