BODRUM'U BİR ARAYA GETİREN DÜĞÜN...

Bodrum'un önde gelen ve köklü aileleri birbirlerine dünür oldu. Uzun süre Bodrum...

BODRUM'U BİR ARAYA GETİREN DÜĞÜN...
Bodrum'un önde gelen ve köklü aileleri birbirlerine dünür oldu.

Uzun süre Bodrum Gençlik ve Spor İlçe müdürlüğü yapmış olan Özcan Tunçer ve Asil Emlak şirketinin sahibi Yasemin Tunçer'in emlak danışmanlığı yapan kızları Şeyda ile Bodrum'un köklü ailelerinden Mehmet-Aynur Karakaya'nın oğulları, Arkar Kuyumculuğun sahibi Mazlum Karakaya'nın yeğeni, genç işadamı Arifcan Karakaya geçtiğimiz gece düzenlenen muhteşem bir törenle dünya evine girdiler.

Tüm Bodrum'un isimlerinin baş harflerinden dolayı A.Ş.K. olarak nitelendirdiği Arifcan-Şeyda Karakaya çiftinin Hilton Resort & Spa havuz başında gerçekleştirilen düğün törenine kalabalık bir davetli gurubu katıldı.

Çiftin aileleri 30 yıldır birbirleriyle tanışmasına rağmen, çiçeği burnunda çift ilk olarak 3 sene önce ilk defa birbirlerini gördüklerinde evlenmek için ilk adımı ortak arkadaşları ve nikah şahitleri olan Deniz Malatyalı sayesinde atmışlar.

Nature Organizasyon tarafından düzenlenen düğünde nikah kıyılacak alana Kenan Doğulu'nun 'Aşk ile Yap' şarkısıyla giren genç çiftin nikah şahitliğini Ali Karakaya, Deniz Malatyalı, Sırma Karaöz ve Bahadır Tunçer yaptı.